Čištění a nátěry

Naše služby nejen obnoví, ale i zvýrazní krásu vaší fasády.
Dbáme na používání nejkvalitnějších materiálů jak při aplikaci chemie při procesu čistění fasád, tak při nátěru. Kombinace zručnosti našeho týmu a kvalitních materiálů vám zajistí odolnost a estetický vzhled fasády po dobu několika let. Každá zakázka je pro nás jedinečná, vždy se snažíme vyhovět všem vašim požadavkům, zákazníkova přání je pro nás největší priorita.
Chcete vrátit zpátky původní krásu fasádě, která je nyní zachovalá a plná řas ? Čelíte poškození fasády povětrnostními vlivy, nebo poškození v podobě grafity nebo od ptactva? Tak neváhejte a kontaktujte nás, jsem tu pro vás a obratem se s vámi rádi domluvíme. Zanechte starosti stranou a spolehněte se na náš tým a budete každý den vstupovat do domova s krásnou fasádou.

ZDRAVOTNÍ RIZIKA PLÍSNĚ A ŘAS
Také je důležité vzít v potaz, že tyto služby není dobré brát jen jako otázku vzhledu a estetiky fasády. Zanechání řas a plísně po delší dobu na fasádě totiž nese jistá zdravotní rizika. Týká se to jak prostředí zvenku domu, tak i uvnitř. Obyvatelé domu mohou zažívat podráždění oči, nosu, kůže, alergická onemocnění a u citlivější jedinců mohou být tyto reakce vážné. Starší lidé a děti mohou víc na toto trpět.
Obzvlášť když zanechání plísně na fasádě může výrazně zhoršit problémy s dýcháním. Samozřejmě je také důležité vzít v potaz, že delší zanechání fasády ve špatné stavu, zvýší náklady na opravy postupem času.
Budeme rádi když se na nás obrátíte. Cenová nabídka, rozpočet a odborná rada je samozřejmě ZDARMA.

Jak zůstat ve spojení

Sledujte nás